03. aprill. 2017

Sõbrad, kogunegem!

Käes on imeline kevadeaeg ja muuseumisõpradel küpsemas innukad ideed. Põnevate plaanide elluviimiseks kutsuvad MTÜ Valga Muuseumisõprade Seltsi liikmed kõiki ajaloohuvilisi endaga kampa lööma!

Olete oodatud 6.aprillil kell 15 Valga Muuseumisse meie sõpradega liituma!

Rohkem infot: Priit Riemann, priit@valgamuuseum.ee, tel: 7668868

16. märts. 2017

Kutsume Eesti Rahvapärimuse Kooli kursusele

„UMMAMUUDU ehk improvisatsioon, muusika ja pärimused -
minevikus, olevikus, tulevikus“

11. jaanuar. 2017

Fotokonkurss: Maailma jaoks oled sa keegi aga kellegi jaoks oled sa maailm.

Jäädvusta enda jaoks eriline hetk ja jaga seda meiega!

04. jaanuar. 2017

Kaido Rätsepa kristlike punkpiltide näitus „Elu ja ülirohkesti“.

Näituse avamine koos punkbändiga "Hea Sõnumi Vennaskond"

07. detsember. 2016

Valga Muuseumi fotokonkurss

Jäädvusta mõni tore hetk, mis väljendab Sinu arvates konkursi sõnumit - maailma jaoks oled sa keegi aga kellegi jaoks oled sa maailm - saada foto Valga Muuseumile ja võid võita auhindu!

Fotosid ootame 13. jaanuariks 2017. Kõik esitatud tööd osalevad Facebookis hääletamisel ning enim like kogunud piltidest valib Valga Muuseumi žürii eksponeerimiseks 50 fotot. Valitud tööd pannakse üles Valga Muuseumi galerii näitusesaali 07.02.17 – 04.03.2017. Näitus on üleval 1 kuu. Koos fotoga avaldatakse samas autori nimi, foto pealkiri, link autori kodulehele või FB kontole. Valitud fotosid kasutatakse ainult Valga Muuseumis 2017. aastal.  Peale näituse lõppu on autoril võimalus trükitud foto Valga Muuseumilt endale osta. Iga autor võib esitada kuni 3 fotot.

Oluline otsustuskriteerium on foto kunstiline tase. Tööd palume saata Valga Muuseumi programmijuhi mailiaadressile: marju@valgamuuseum.ee
Foto palume esitada JPEG formaadis.

Auhinnad on välja pannud Photo Point, Valga Muuseum ja kohvik Armastus Tartus.

Edu kõigile konkursil osalemisel!

15. november. 2016

Tule vabatahtlikuks!

Valga Muuseum vajab vabatahtlikke MuISi sisestajaid.

Valga Muuseum on 2017. a eesmärgiks võtnud fotode ja negatiivide suuremas mahus andmebaasi MuIS sisestamise.

MuIS on veebipõhine töökeskkond, mis on mõeldud muuseumikogude haldamiseks ja riigivara üle arvestuse pidamiseks ning võimaldab teha muuseumides leiduva informatsiooni kättesaadavaks nii erialaspetsialistile kui kõigile teistele huvilistele.

Kui oled huvitatud töötamisest vabatahtlikuna ja sulle sobib töötamine arvutiga, kirjuta palun e-maili aadressile: marju@valgamuuseum.ee

09. november. 2016

Valga Muuseum ootab näitusetaotlusi aastaks 2017

Valga Muuseumi galerii on avatud erinevatele kunstiprojektidele

20. oktoober. 2016

Valga Muuseum kutsub näituse avamisele!

Näitus "Reaalsuse jäätmed"

28. september. 2016

HENDRIK RELVE
„Madagaskar ja Tiibet – võlud ja vaevad“

13. oktoobril on Valga Muuseumis külas tuntud looduse- ja kirjamees Hendrik Relve. Kell 11.00 ja 14.00 toimuvad fotoesitluste saatel kaks loengut.

Pilet: 2 eurot

21. september. 2016

Liivimaa Mihklilaat ja pidu

Valga kesklinnas toimub laupäeval, 1. oktoobril 2016 Liivimaa Mihklilaat ja pidu

Tule müüma! Tule ostma! Tule uudistama!

Täpsem info siit http://www.valgalv.ee/et/Linnakodanikule/Tahtsundmused-2016/Liivimaa-Mihklilaat-ja-pidu