Menüü

Galerii

Ravimtaimepäev. "Taimede maagia" - taiakoti valmistamise töötuba

08
oktoober
Kell 14:00

 

 

Kas oled kunagi kandnud taskus kastanimuna või hoopiski mõnda õit rinnas või juustes?

Erinevad taimed mõjutavad meie olemist ja tegemisi erinevalt ning sellest mõjust tuleb  töötoas lähemalt juttu. Alati ei pea taimi sisse sööma, et neist abi oleks, vaid piisab, kui need taimed on lihtsalt meie lähedal, et meid toetada raskel hetkel või tuua meie ellu soovide täitumist. Muide, on ka taimi, mida lastele tasku pistes muudab nad sõnakuulelikumaks.

Töötoas osaleja saab Angelika juhendamisel panna kokku endale personaalse energiat ja aastaringi toetavad taimed. Taimed lähevad taimekotti, mida kutsutakse taiakotiks.

Angelikal on kaasas tosinkond taime, mis kõik esindavad mitmeid maagilisi traditsioone ja võimeid ja me üheskoos valime omale oma taimed, mida kantakse taiakotikestes. Oma eriliselt väeka taimede jaoks mõeldud taiakotikese saad ise varem kodus ette meisterdada või ka kohapealt osta. 

Erineval aastaajal on meil erinevad soovid ja vajadused - tule ja pane need idanema kasutades taimede väge, planeetide ja elementide teejuhiseid.

                                                          ***

Koolitaja Angelika Somelar tegelenud inimeste nõustamisega erinevate hädade ja vaevuste korral pea 30 aastat ja koolitamisega üle 20 aasta.

Töötoas osalemiseks registreeri: margit@valgamuuseum.ee või 7668863.

Osalemine on TASUTA. Kaasa palume võtta pintsetid.

Ravimtaimepäeva toetavad Keskkonnainvesteeringute Keskus ja Eesti Kultuurkapitali Valgamaa ekspertgrupp.

 

Ava ostukorv