Menüü

Galerii

Lions Klubi Valga 20

06
oktoober
Kell 16:00
kuni 31. oktoober 15:00

Lions Klubi Valga on üks 45000 Lions klubist üle maailma, mis ühendavad 1,4 miljonit liiget 200 riigis. Lioneid üle maailma liidab moto - We Serve (meie abistame). Organisatsiooni tunnuslause "Liberty, Intelligence, Our Nation's Safety" (Vabadus, intelligentsus, meie rahva turvalisus) esitähed annavad kokku täna kõikjal maailmas tuntud lühendi LIONS.  

Näitus kajastab klubi tegemisi läbi kahekümne aasta.

Lions Klubi Valga asutati 2. veebruaril 2000 aastal ning Chater Night  toimus 15. aprillil 2000.

Klubi eesmärgiks on ühendada aktiivseid inimesi heategevusalase töö korraldamiseks. Loomisest peale oleme oma tegevuses pühendunud lastele ning noortele. Tegeleme Valga Kurepesa ja Taheva asenduskodu, Valga Avatud Noortekeskuse, paljulapseliste perede ja majanduslikult kitsikuses olevate perede lastega. Lastele on korraldatud mardi-, kadri- ja vastlapäevi mäel liugu lastes,  vastlakukleid ja hernesuppi süües ning  mardi- ja kadrisanti joostes. Asenduskodudele on kingitud kelke, jalgrattaid ja sööginõusid, noortekeskusele õmblus- ja viltimismasin, elektripliit ja nõudepesumasin. Jõulude ajal oleme majanduslikult kitsikuses olevate perede lastele teinud jõuluüllatuse kommikoti ja jõuluvana näol.   

Raha tegevuste läbiviimiseks ja vajalike vahendite muretsemiseks kogume Valga linna laatadel heategevusloteriidga ja rahakogumise kastiga. Oleme müünud kuuski, istutanud metsa ja osalenud koristustalgutel. Mänginud bowlingut ja petangi ning käinud kuldkala püüdmas. Korraldanud Lionsite rahvusvahelist rahuplakatite võistlust Valgamaal ja osalenud noortevahetuse Eesti noortelaagri korraldamisel Kivimäe puhkekeskuses. Piiriposti 214-3 paigaldamisest peale oleme hoolitsenud selle eest,  pestes piiriposti igal kevadel korralikult puhtaks.